MEESTE KODA - MENŚ SHED ESTONIA
MEESTE KODA
 ▪ TARTU KUUR ▪

kontaktid

 

Meeste Koja juhatus:

Valdeko Lukken - projektide koordineerimine ja arendus

telefon +372 525 5566,  e-post: valdeko@meestekoda.ee

 

Esko-Timo Tullus - koolitus ja vanemaealiste huvikaitse

telefon +372 504 3416, e-post: esko@meestekoda.ee

 

Marko Kullapere - töökoja tegevus ja finantsjuhtimine

telefon +372 5667 1555, e-post: marko@meestekoda.ee

 

Vabatahtlikud:

Taivo Leesment - Haapsalu kuuri tegevjuht

telefon +372 5330 8846, e-post: leesmentt@gmail.com 
haapsalu@meestekoda.ee

 

Märt Leesment - Pärnu kuuri algatusgrupi juht

telefon + 372 565 1027, e-post: mart@meestekoda.ee

parnu@meestekoda.ee

 

Peeter Kask - Tallinna kuuri algatusgrupi juht 

telefon +372 520 0341, e-post: peeter@meestekoda.ee

tallinn@meestekoda.ee

 

Indrek Talpsep - sponsorsuhted

telefon +372 5698 5588, e-post: indrek@meestekoda.ee

 

Mihkel Puusepp - talgujuht

 

Tule vabatahtlikuks ja anna oma panus Eesti meeste kodade võrgustiku ülesehitamiseks!

Meeste Koda - Tartu Kuur

+372 525 5566

+372 504 3416

+372 5667 1555

Jalaka 66

Tartu 50109

Eesti