MEESTE KODA - MENŚ SHED ESTONIA
MEESTE KODA
 ▪ TARTU KUUR ▪

meeste koja sündmused 2024

 

Meeste Kojas toimub pidevalt midagi põnevat, kes ehitab, kes lammutab, kes leiutab ja kes laiutab laiali oma purjekangast, et parandada auku, mis sinna on söönud koi. Meil on avatud töökoda kuhu saab tulla tegutsema. Seminariruumis toimuvad Meeste Koja liikmete koosolekud, koolitused ja erinevad õritused. Soovi korral saate ka ise korraldada üritusi , kohtumisi, koolitusi ning teha võiksemaid ja suuremaid sündmuseid.

 

 

 

Seminar Mees 2024 aasta toimub igal aastal 30.novembril

 

November on meeste tervise kuu ja Meeste Koda korraldab kolmandat aastat järjest meeste tervise teemalist seminari. Seminari eesmärk on juhtida tähelepanu meeste tervise hoidmise vajadusele ja vaimse tervise riskide ennetamisele.

 

Seminari 2024aasta kava on koostamisel.

 

 

 

Varjevõrkude töötuba

 

Varjevõrkude punumine toimub alates mai kuust 2024 uues kohas Tartu SPARK HUBis Narva mnt 3, 51013 Tartu. Üritus on seotud  aktsiooniga AITAN KAITSTA, kus punutakse ühiselt varjevõrku Ukraina võitlejatele saatmiseks.

Kohapea on olemas juhised, näidised ja õpetus neile kes varem võrku pununud ei ole.

Info: Küllike Pihkva, +3725138905, kyllike.pihkva@gmail.com

 

Meeste Koja koosolekud iga kuu 2. ja 4. kolmapäev kell 18-20

 

Meeste Koja liikmete koosolekud on mõeldud meeste kokkusaamiseks info vahetamiseks ja  Meeste Koja tegevuse tutvustamiseks ja arendamiseks. Oodatud on osalaema kõik huvitatud inimesed. Koosolekud on avatud.

Koosolekud toimuvad Meeste Koja seminariruumis aadressil Anne 46a, Tartus. Oled oodatud osalema. 

 

Tööriistalaat kuupäev täpsustub

 

TÖÖRIISTALAADA eesmärk on väärtustada käsitööd ja käsitööriistu. Kõik puutöö huvilised saavad tulla müüma ja vahetama oma peitleid, höövleid, uusi ja kasutatud tööriistu jms. Tööriistad väärivad uut elu ja nende koht ei pea olema prügimäel. Hoides tööriistu heades kätes hoiame elus käsitöö traditsiooni ja meistreid kes oskavad tööriistu kasutada ning hooldada. Olete oodatud müüma, ostma ja vahetama.

 

Meisterdamispäev isadega

 

Isadepäeval on kõik isad oodatud kogu perega Meeste Kotta meisterdama. Meeste Kojas on palju toredaid mehi noori ja vanemaid, kes on rõõmuga valmis juhendama erinevate puidust esemete valmistamist. Eriri on oodatud lapsed, kellel ei ole isa või vanaisa aga sooviks midagi meisterdada.